وب سایت رسمی مصطفی افشار

حماسه 9 دی

فتنه 88 توطئه ای از سوی آمریکا و سایر کشورهای استعمارگر غربی بود که با قصد انتقام از ملت انقلابی ایران و با هدف براندازی نظام جمهوری اسلامی طراحی شده بود.

حماسه 9 دی

امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب ماه ها قبل از انتخابات ریاست جمهوری نسبت به این توطئه هشدار دادند و از کاندیداها و طرفداران آنان خواستند مراقب توطئه باشند و به قوانین احترام بگذارند و تحت تاثیر القائات دشمنان قرار نگیرند.

اما این نصایح دلسوزانه رهبر فرزانه انقلاب در سران فتنه اثر نکرد و آنان تحت تاثیر دشمنان قرار گرفتند و دشمن را در اجرای توطئه همراهی کردند.

آمریکا و انگلیس و سایر کشورهای استعمارگر با نفوذ در بدنه یک جریان خاص آن ها را آلت دست خود ساخته و صحنه گردان فتنه شدند.

از اولین سال های پیروزی انقلاب اسلامی به طور متوسط هر سال یک انتخابات در ایران برگزار می شد و هر گروه یا جناحی که مسئولیت اجرایی کشور را بر عهده داشت انتخابات را برگزار می کرد و نتایج آن مورد قبول مردم و گروههای سیاسی قرار می گرفت و ایران الگویی از مردم سالاری دینی را در منطقه ارائه داده بود که مدعیان دموکراسی جهان را نیز مبهوت خود کرده بود اما خودکامگی سرکردگان فتنه در این مرحله از انتخابات زمینه نفوذ دشمنان را فراهم ساخت و از فردای انتخابات ریاست جمهوری در سال 88 با شعار تقلب آتش فتنه برافروخته شد.

رهبر معظم انقلاب بار دیگر با نصایح مشفقانه آنان را به قانون ارجاع داده و از آنان خواستند در زمین دشمن بازی نکنند. اما سران فتنه بر خواسته های غیرقانونی خود پافشاری کرده و با توطئه گران خارجی و ضد انقلاب همراهی کردند.

یقینا اگر امام خمینی نیز در قید حیات بودند و شعارهای ساختار شکنانه ضد انقلاب و حمایت های مدعیان خط امام را مشاهده می کردند در یک اقدام انقلابی آنها را به مردم معرفی کرده و از صفوف مردم جدا می کردند.

8 ماه صبر انقلابی مردم و رهبری باعث جری تر شدن فتنه گران و نفوذ بیشتر ضد انقلاب در بین آنان شد.در این 8 ماه خسارت های فراوانی به بیت المال مسلمین وارد شده انسانهای محترم و مومن مورد حمله قرار گرفتند . شعارهای ضد انقلابی نظیر نه غزه نه لبنان سر داده شد و سران فتنه نه تنها خود را از این جریانات ضد انقلابی جدا نکردند بلکه در تجمعات آن ها نیز حضور یافتند،تا کار به جایی کشید که در روز عاشورا منافقین و ضد انقلاب به رقص و پایکوبی پرداخته و به تکایا و هیئت ها و عزاداران حسینی حمله ور شدند و سران فتنه باز هم بیانیه دادند و اهانت کنندگان را تایید کردند.

وقتی مردم اصرار سران فتنه را بر حمایت از آشوب ها و اغتشاشات مشاهده کردند  و برای انقلاب و دستاوردهای ارزشمند آن احساس خطر نمودند بصورت خود جوش وارد عمل شده و با حضور گسترده در راهپیمایی 9 دی از اغتشاشگران و سران فتنه اعلام انزجار نموده و برای همیشه آنان را از صف ملت جدا کردند.

9 دی برای ملت ایران یک روز تاریخی و سرنوشت ساز است.

همانند 12 بهمن 57 که مردم با امام بیعت کردند. همانند 12 فروردین58 که مردم جمهوری اسلامی را برگزیدند. در 9 دی 88 نیز مردم با رهبر انقلاب و آرمان های امام بیعت مجدد کردند و ((نه)) بزرگی به       فتنه گران گفتند. 9 دی برای همیشه در تاریخ ایران و حافظه تاریخی ملت باقی خواهد ماند.

پیام کوتاه
امام خمینی(ره)
امام خمینی(ره) :

پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.

مقام معظم رهبری
مقام معظم رهبری :

امام خمینی یک حقیقت همیشه زنده است. نام او پرچم این انقلاب و راه او راه این انقلاب و اهداف او اهداف ایـن انـقـلاب اسـت.

سید حسن نصرالله
سید حسن نصرالله :

من امام "سیدعلی حسینی خامنه‌ای" را امام خود و امام تمام مسلمانان
می دانم و حرف ایشان برای بنده به منزله دستور است.

شهید آوینی
شهید آوینی :

تقوا است که انسان را به اخلاص
می رساند و با اخلاص درهای حکمت نیز بر قلب گشوده می شود.