وب سایت رسمی مصطفی افشار

قدرت اسلام

اسلام قدرت برتر جهان است و هیچ چیز برتر از آن نیست. اسلام دینی کامل است که بر آخرین پیامبر خدا (ص) ابلاغ گردیده و دستورات آن بر پیامبر (ص) نازل شده است.

قدرت اسلام

پیامبر گرامی اسلام برای حفظ دین از کژی ها و انحرافات و فهم درست مردم از دستورات اسلام به امت خود سفارش کرد که همواره قرآن و عترت را در کنار هم حفظ کنند و به دستورات این دو یادگار گرانبها عمل نمایند.

اسلام دین کاملی است که اگر احکام آن به درستی اجرا شود در آن به هیچ مظلومی ستم نخواهد شد و امنیتی که در سایه اسلام برقرار می شود در هیچ نظام و حکومتی مانند آن وجود ندارد.

اما لازمه اجرای صحیح این دین کامل حضور حاکم اسلامی در راس حکومت است که احکام اسلامی را بشناسد و حق و باطل را تشخیص دهد و با شجاعت آنرا اجرا نماید.

متاسفانه انحراف ایجاد شده در مسیر خلافت بعد از پیامبر گرامی اسلام(ص) مانع از تبلور قدرت اسلام شد و حضرت علی بن ابیطالب(ع) که منتخب خدا و رسول او بود، 25 سال پس از رحلت پیامبر گرامی اسلام توسط مردم به عنوان خلیفه مسلمین انتخاب شد و سکان حکومت را در دست گرفت.

اما با شروع امامت حضرت علی (ع) کینه ها، حسدها و فتنه ها از قلب های آلوده و چرکین سر برآورد و مانعی بر سر راه اجرای احکام اسلام شد.

اسلام قدرت برتر است در صورتی که حاکم آن از سوی خدا و رسول انتخاب شده باشد؛ و حاکم اسلامی برای اجرای احکام اسلام به چشم هایی بصیر و گوش هایی سمیع و قلبی نرم و شیفته احکام خداوند متعال نیاز دارد.

لیکن زمانی که شکم ها از مال های مخلوط به حرام پر شده باشد و تا زمانی که ایمان بر قلب ها جای نگرفته باشد نفس الهی امیر مومنان هم  بر قلب های سنگیِ برگشته به دوران جاهلیت اثر نخواهد گذاشت و نیرنگ معاویه ها و عمروعاص ها کار خود خواهد کرد و شمشیر عابدان جاهل فرق علی (ع) را در محراب عبادت خواهد شکافت و امام معصوم موفق نمی شود قدرت اسلام را به نمایش بگذارد و جهان را از ظلمت و جهالت نجات دهد و با مظلومیت به شهادت میرسد.

افتخار از آن ملت ایران است که 14 قرن بعد از ظهور اسلام و در زمانی که امام معصوم(عج) در غیبت به سر می برد به ندای نایب امام  و ولی فقیه زمان حضرت امام خمینی(ره) لبیک می گوید و او را تا آخر عمر یاری می کند و در سخت ترین شرایط، زیباترین حماسه ها را خلق می کند و بعد از او با جانشین و امین او حضرت آیت الله امام خامنه ای (مد ظله) بیعت نموده و همانند گذشته با بصیرت و شجاعت تمام در این مسیر پر فروغ حرکت می کند و توطئه های گوناگون ایادی استکبار را برملا و خنثی می سازد.

بی جهت نیست که معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) درباره این ملت می فرماید:

من با جرات مدعی هستم که ملت ایران و توده میلیونی آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول الله(ص) و مردم کوفه در عهد امیرالمومنین(ع) هستند.

درود بر مردم وفادار و همیشه در صحنه ایران.

پیام کوتاه
امام خمینی(ره)
امام خمینی(ره) :

پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.

مقام معظم رهبری
مقام معظم رهبری :

امام خمینی یک حقیقت همیشه زنده است. نام او پرچم این انقلاب و راه او راه این انقلاب و اهداف او اهداف ایـن انـقـلاب اسـت.

سید حسن نصرالله
سید حسن نصرالله :

من امام "سیدعلی حسینی خامنه‌ای" را امام خود و امام تمام مسلمانان
می دانم و حرف ایشان برای بنده به منزله دستور است.

شهید آوینی
شهید آوینی :

تقوا است که انسان را به اخلاص
می رساند و با اخلاص درهای حکمت نیز بر قلب گشوده می شود.